Trwała klasyczna – Bemowo

trwala-klasyczna-bemowoLoki i fale to ponadczasowe fryzury, które nadają włosom objętości, pięknie prezentują się w otoczeniu letnich sukienek czy wypadając spod zimowych czapek. Nic dziwnego, że wiele pań o prostych włosach decyduje się na trwałą klasyczną. Atutem tego zabiegu jest także łatwość w ułożeniu włosów, co z pewnością docenią posiadacze wyjątkowo trudnej struktury włosa.

Trwała klasyczna zapewnia przepiękne skręty włosów – wystarczy je odrobinę zwilżyć lub spryskać mgiełką z dodatkiem żelu, aby włosy były sprężyste i zachwycające. Wielkość loków można dobierać według potrzeb – nawet najdrobniejsze skręty można swobodnie zwiększyć stosując odpowiednie lokówki.

Dla kogo jest trwała klasyczna?

Trwała klasyczna przeznaczona jest przede wszystkim dla tych, którzy chcą wyglądać olśniewająco o każdej porze dnia. Zabieg ten bowiem znacznie ułatwia przygotowanie fryzury, zwiększając jej objętość, nadając blasku, ale przede wszystkim wpływając na kondycję włosa, a tym samym pozwalając na dowolne modelowanie.

Na klasyczną trwałą decydują się przede wszystkim osoby zmagające się z siwymi włosami, które nie są podatne na układanie. Jednakże zabieg ten doskonale podkreśla także długie włosy u młodych pań, które chcą by delikatne fale spływały wzdłuż ramion. Odpowiadając zatem na pytanie – trwała klasyczna jest dla każdego!

Czy trwała klasyczna jest bezpieczna?

Stosowane przez nas środki do trwałej klasycznej są bezpieczne dla włosów i skóry. W celu wzmocnienia cebulek włosów, a także w celu dodania włosom większego blasku, zabieg uzupełniany jest również pielęgnacją, dzięki której nowa fryzura jest godna czerwonego dywanu!

Zapewniamy, że trwała klasyczna nie zniszczy włosów, a jedynie podkreśli ich piękno, oraz urodę – loki dodają tajemniczości, pozwalając też na piękny i niepowtarzalny wygląd o każdej porze dnia i nocy. Zapraszamy do naszego salonu na Bemowie na zabieg trwałej klasycznej – jesteśmy pewni, że nowe uczesanie przypadnie ci do gustu, doda pewności siebie i sprawi że twoja oszałamiająca fryzura będzie godna czerwonego wybiegu.

Jak przygotować się do trwałej klasycznej?

Każdy zabieg na włosach nieco je osłabia, dlatego przed wykonaniem trwałej klasycznej nie zaleca się farbowania włosów, szczególnie w warunkach domowych. Jeśli chcesz jednak przeprowadzić kompleksową metamorfozę, która uwzględnia także koloryzację, zapraszamy do naszego salonu fryzjerskiego na Bemowie– dzięki wykorzystaniu najlepszej jakości farb, a także poprzez zastosowanie zabiegów pielęgnacyjnych i odżywiających, twoje włosy pozostaną w dobrej kondycji.
W celu umówienia wizyty skontaktuj się z nami telefonicznie lub po prostu odwiedź nasz salon na Bemowie!