Baleyage – Bemowo

baleyage-bemowoBalejaż to wciąż jeden z najmocniejszych fryzjerskich trendów! Ta niesamowita technika farbowania włosów nie tylko poprawia koloryt, ale przede wszystkim nadaje fryzurze trójwymiarowości i objętości. Baleyage kochają zarówno gwiazdy, jak i kobiety ceniące sobie szyk – nie ma bowiem bardziej precyzyjnego i wyjątkowego farbowania włosów od wyjątkowego balejażu.

Balejaż to nic innego jak bardzo cienkie pasemka, których kolor jest zbliżony do naturalnego koloru włosów. We włosy można wpleść kilka kolorów, co jeszcze zwiększa objętość całej fryzury. Warto pamiętać, że w odróżnieniu od klasycznych pasemek, balejaż jest praktycznie niewidoczny – trudno bowiem oddzielić od siebie poszczególne pasma włosów

Wyjątkowy balejaż

W naszej pracy stosujemy najlepszej jakości kosmetyki, które nie powodują niszczenia włosów. Po balejażu oferujemy również serię zabiegów nawilżających włosy, wzmacniających i utrwalających kolor. Naszym klientkom oferujemy zarówno baleyage utrzymany w naturalnej kolorystyce, jak i ten nieco bardziej ekstrawagancki, który pozwoli przejść pełną metamorfozę.

Nasi styliści pomogą w dobraniu właściwego koloru – zarówno do typu urody, jak i metamorfozy, którą nasi klienci pragną przejść. Gwarantujemy, że efekt WOW sprawi, że balejaż stanie się ulubioną formą koloryzacji!

Dlaczego warto zdecydować się na balejaż na Bemowie?

Balejaż to jedna z najlepszych technik koloryzacji włosów. Na ten wyjątkowy zabieg decydują się gwiazdy Hollywood i celebryci, wiedząc że dzięki temu ich włosy są lśniące, pełne blasku, ale też i znacznie gęstsze bo zastosowanie minimum trzech kolorów pozwala na stworzenie trójwymiarowego efektu.

Podczas wykonywania baleyage istotny jest właściwy dobór odcieni farb do włosów – im bardziej zbliżone do naturalnego, tym lepiej, bo dzięki temu tworzą spójną całość wraz z naturalnym kolorem włosów. Podczas doboru farb do balejażu dobrze jest postawić na farby zarówno w nieco jaśniejszych odcieniach, jak i tych ciemniejszych, dzięki czemu efekt farbowania będzie jeszcze bardziej spektakularny!

Zapraszamy do kontaktu i do umówienia wizyty w naszym salonie fryzjerskim– nasi styliści pomogą dobrać właściwe odcienie, a także zaoferują najlepszy zabieg koloryzujący dla typu urody i rodzaju włosów. Nie ma dla nas farbowania niemożliwego, a balejaż jest jednym z naszych ulubionych – zadowolenie naszych klientów potwierdza nasze umiejętności!